References

Honza Martof - brnobikersband.cz
"Pane Miloto, děkujeme za perfektní služby, skvělou kuchyni a určitě hotel doporučíme přátelům. Mějte se fajn a dobrou sezonu přeje 17 bikerů z Brna."

brnobikersband.cz v htelu Roubal

Neuheiten

POUŤOVÁ PECKA - Tradiční Bartolomějská pouť v novém kabátě
25.-27. srpna 2017 na náměstí v Pecce - Staročeský jarmark, keramika, proutěné zboží, oblečení, látky, koření, dobroty, šperky atd. Kulturní program - koncerty, divadla, kejklíři, ohňová šou atd. Výtvarné dílny - Minipouť po řemeslných dílnách s drobnou odměnou pro všechny šikovné ...
INFO: POUŤ
V blízkosti hotelu otvřela cukrárna a kavárna Zlatá Pecka.
Cukrárna a kavárna Zlatá Pecka - aneb zdravější mlsání. Cukrárna - kavárna, ale i to dobré z vinárny, čajovny a galerie. Hlavní myšlenkou je nabídnout "poctivé, zdravé a regionální produkty". Prostě tak, abyste odcházeli se zážitkem, na který si člověk rád vzpomene.
INFO: KAVÁRNA
Staroměstské vánoční trhy v Praze ozdobí smrk krásný z Pecky
Strom daruje Praze rodina Wolfových jako památku na Františka Wolfa, majitele okolních lesů, jehož předci sloužili už knížeti Trauttmansdorfovi. Po listopadu 1989 získal František Wolf v restituci lesy zpátky a až do letošního roku je spravoval.
Zdroj: http://praha.idnes.cz
Sauna mit Pool geöffnet
Im Herbst haben wir eine neue Sauna mit Kühlpool und Ruheraum für 4 Personen eröffnet. Sauna ist auch für die Öffentlichkeit zugänglich, die Bestellung muss eine Stunde im Voraus erfolgen. Preis 150, - CZK pro Person, mindestens zwei Personen.
FOTO: SAUNA
TOPlist